Кафедра програмного забезпечення

Пошукова форма



Колектив кафедри вітає

кандидата технічних наук, асистента кафедри
Володимира Івановича Коцуна
з днем народження!
Бажаєм щастя і достатку, ясного неба і тепла,
В житті Вам згоди й порядку, щоб доля світлою була.
В роботі – успіхів, везіння, у справах – вічного горіння!
Від душі любові вам бажаєм, і хай Вам Господь Бог допомагає!

Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Гурток з програмування вбудованих систем


Для студентів кафедри програмного забезпечення постійно діє гурток з програмування вбудованих систем – команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.

Для навчання в гуртку застосовуються мікроконтролери сімейства stm32f0 та stm32f4 та цілий ряд периферійних пристроїв — семисегментні та LCD-дисплеї, світлодіодні матриці, сенсорні клавіатури та двокоординатні джойстики, ультрачервоні пульти управління, крокові двигуни, Bluetooth- та Ethernet-модулі, множина сенсорів тощо.

Студенти поглиблено вивчають SPI, I2C, UART, Bluetooth, WiFi, та організовують взаємодію між мікроконтролерами та периферійними пристроями (та з мобільним телефоном через Bluetooth) за допомогою професійного середовища розробки Keil uVision з використанням найсучасніших бібліотек.
Значна увага приділяється виробленню вміння працювати з документацією пристроїв і відлагодженню програмних кодів.
З мікроконтролера і різних додаткових модулів студенти конструюють, як з цеглинок, логічно завершені пристрої, втілюючи в життя власні задуми.

Після успішного навчання студенти будуть повністю готові працювати над проектами компанії Dinamica Generale S.p.A.
Здобуті знання та практичні навички неодмінно стануть у нагоді тим, хто вирішив професійно займатися розробленням вбудованих систем – ця галузь ІТ стає дедалі популярнішою, і є підстави вважати, що її популярність з роками лише зростатиме.

Запрошуємо студентів долучитися до гуртка!






Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
KindGeek ЛінкАпСтудіо DataArtN_IX Sigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantis ComarchDinamica Generale