Кафедра програмного забезпечення

Пошукова форма



Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Наукова діяльність кафедри програмного забезпечення

Науково-дослідна робота кафедри з початку діяльності проводилась за напрямком "Математичне та програмне забезпечення автоматизованих систем". Сюди входили такі дослідження: математичне та програмне забезпечення для розв'язування комбінаторних задач великої та надвеликої розмірності; системний аналіз в біосоціальних системах; алгоритми нечіткої кластеризації для оптимізаційних задач моделювання та проектування; людино-машинні інтерфейси опрацювання зображень, математичне та програмне забезпечення для моделювання теплових задач при проектуванні ІС. На даний момент на кафедрі діє наукова школа «Інформаційні технології проектування складних процесів, об’єктів та систем» та ряд наукових груп.

Підготовка спеціалістів вищого кваліфікаційного рівня, кандидатів та докторів наук, ведеться в рамках аспірантури при кафедрі (керівники – професор Базилевич Р. П., професор Журавчак Л. М., професор Мельник Р. А., професор Федасюк Д. В., професор Яковина В. С.)

За роки існування кафедра підготувала дванадцятьох кандидатів технічних наук та трьох докторів наук. На даний час на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти навчається четверо аспірантів очної форми навчання.

Кафедра провела ряд міжнародних наукових конференцій з проблем українізації комп'ютерів, сучасних проблем комп'ютерних наук. Підтримуються міжнародні наукові зв'язки з університетами США, Швеції, Польщі, Португалії, Великої Британії, Німеччини, Словаччини.



Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
KindGeek ЛінкАпСтудіо DataArtN_IX Sigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantis ComarchDinamica Generale