Кафедра програмного забезпечення

Пошукова формаДо дня освітянина

Як поєднуються 13 вересня та 1 жовтня на кафедрі програмного забезпечення?
Запитаймо викладачів кафедри, як їм вдається поєднувати викладання і роботу в ІТ-компаніях.
читати більше

Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Мала технічна академія наук

Центр «Мала технічна академія наук учнівської молоді» (МТАН) є позашкільний навчальний заклад, який створено при Національному університеті «Львівська політехніка» з метою розширення наукового світогляду учнівської молоді, розвитку інтелекту школярів, залучення їх до науково-дослідницької діяльності під керівництвом вчених та педагогів.

Для здібних в галузі інформатики та програмування школярів 7-11 класів на кафедрі програмного забезпечення функціонує відділення Малої Технічної Академії наук «Комп’ютерні науки та інформаційні технології». В МТАН творчі об’єднання учнів класифікують за трьома рівнями: початковий, основний, вищий.

Відповідно до рівня підготовки учасниками МТАН з боку учнівської молоді є слухачі, кандидати, дійсні члени.

Мала технічна академія наук

ЦЕ:
  • БЕЗКОШТОВНЕ навчання;
  • виявлення, розвиток та ПІДТРИМКА ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ та її залучення до науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи;
  • УЧАСТЬ У НАУКОВИХ ЕКСПЕДИЦІЯХ, всеукраїнських та міжнародних наукових програмах та проектах, конкурсах, турнірах, конференціях;
  • можливість ОПУБЛІКУВАТИ свої роботи у наукових виданнях і отримати за це гонорар.

Тематика робіт: навчальні та експертні програми, комп’ютерне моделювання складних об’єктів та явищ, програмування комп’ютерної графіки, дослідження алгоритмів шифрування.

Заняття для дійсних членів академії відбуваються у формі консультацій.

Положення про Малу технічну академію наук


Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
KindGeek ЛінкАпСтудіо DataArtN_IX Sigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantis ComarchDinamica Generale