Кафедра програмного забезпечення

Пошукова формаДо дня освітянина

Як поєднуються 13 вересня та 1 жовтня на кафедрі програмного забезпечення?
Запитаймо викладачів кафедри, як їм вдається поєднувати викладання і роботу в ІТ-компаніях.
читати більше

Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

TEMPUS: National Education Framework for Enhancing IT Students’ Innovation and Entrepreneurship

TEMPUS

Європейська Комісія сприяє удосконаленню інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів в Україні

Європейська Комісія виділяє 1 млн. євро Україні для підтримки на національному рівні студентських IT інновацій та підприємництва протягом трьох років. Ця підтримка забезпечується за рахунок структурних заходів в рамках 5 конкурсу проекту TEMPUS

Основними цілями цього проекту під назвою «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» є стимулювання синергії між навчальними програмами, науково-дослідницькими роботами та бізнес- інноваціями в Україні. Це буде досягнуто шляхом інстанціювання трикутника знань з акцентом на особистісно-орієнтовану структуру, що базується на інноваційній та підприємницькій діяльності. Інші характерні цілі проекту полягають у розробці віртуального іноваційного простору на основі соціальних технологій для підтримки контактів і полегшення передачі знань між усіма учасниками, вплив на національні стандарти для ІТ-освіти в Україні та на розробку і впровадження нових курсів з ІТ-інновацій та підприємництва.

Ці цілі, захоплюючі та сміливі в одночас , отримали відмінні відгуки від європейських експертів: "Цілі проекту дуже зухвалі, звичайно, але приймаючи до уваги планування проекту і чіткість робочих програм, є впевненість, що цей проект буде мати великий успіх".

Цей проект координується Linnaeus University (Ліннеус Університет, Швеція). Він має сім партнерів в Україні: Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний університет «Львівська політехніка», Одеський національний політехнічний університет, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Вінницький національний технічний університет, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту в Україні і Державне конструкторське бюро «Південне». Партнерами з інших країн ЄС є: Dublin City University (Дублінський міський університет, Дублін, Ірландія), Oxford Brookes University (Університет Оксфорд Брукс, Оксфорд, Велика Британія), Pedro Nunes Institute (Інститут Педро Нунес, Португалія), IKEA (Швеція) та SIGMA Kudos (Сігма Кудос, Швеція). Крім того, IBM постійно підтримують цю програму, але з юридичних причин вони не є повноправними партнерами для даної проектної пропозиції. Рецензенти цього проекту також наголошують на якість консорціуму як одну з сильних сторін проекту: " Список партнерів включає в себе велику кількість установ і підприємств. В країнах ЄС це співробітники університетів Великобританії, Ірландії, Португалії та Швеції. Кожен з них демонструє свою високоякісну професійну компетентність стосовно проекту. Крім того, приймають участь два відомих шведських багатонаціональних підприємства з перевіреною репутацією в галузі інновацій та інформаційних технологій».

Проект було розпочато15 жовтня 2012 року і триватиме він до 14 жовтня 2015 року. Стартову зустріч з цього проекту заплановано на 5-7 листопада 2012 року в Києві в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту в Україні.

Контакти

Генеральний менеджер проекту: доктор Аріаніт Курті, доцент Ліннеус Університету, е-mail: arianit.kurti@lnu.se, телефон +46 (0) 470-70 83 75.

Координатор проекту в Україні: к.т.н Тетяна Шатовська, доцент Харківського національного університету радіоелектроніки, e-mail: shatovska@gmail.com, телефон +380577021646

Основні відомості

Теmpus є програмою Європейського Союзу, яка підтримує модернізацію вищої освіти в країнах-партнерах Східної Європи, Центральної Азії, Західних Балкан та Середземномор'я головним чином у рамках проектів співпраці університетів.

Докладніше про Теmpus:

http://eacea.ec.europa.eu/tempus/programme/about_tempus_en.php

 

Семінар у Львові

TEMPUS, Lviv, 2012
TEMPUS, Lviv, 2012
TEMPUS, Lviv, 2012 TEMPUS, Lviv, 2012
TEMPUS, Lviv, 2012 TEMPUS, Lviv, 2012

 

 

TEMPUS ПроектПредставлення результатів Темпус проекту NEFESIE в МОН України та на другому моніторингу національним офісом Еразмус+ в Україні Протягом 23-25 вересня 2015 р. проходила зустріч учасників проекту Темпус "Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів" із представниками моніторингової комісії національного офісу в Україні Еразмус+ та представниками міністерства освіти і науки України в м. Київ. більше

 

 

Цей проект фінансується за підтримки Європейської Комісії. Публікація відображає тільки точку зору автора і Комісія не може нести відповідальність за будь-яку інформацію яка тут розміщена.Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
KindGeek ЛінкАпСтудіо DataArtN_IX Sigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantis ComarchDinamica Generale