Кафедра програмного забезпечення

Пошукова формаДо дня освітянина

Як поєднуються 13 вересня та 1 жовтня на кафедрі програмного забезпечення?
Запитаймо викладачів кафедри, як їм вдається поєднувати викладання і роботу в ІТ-компаніях.
читати більше

Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Наукові школи і напрямки

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 535 від 07 червня 2011 року на кафедрі програмного забезпечення Львівської політехніки функціонує визнана наукова школа «Інформаційні технології проектування складних процесів, об’єктів та систем», засновником і керівником якої є д.т.н., проф. Федасюк Д.В. Пріоритетним напрямом розвитку науки і техніки України, в межах якого працює наукова школа є «Інформаційні та комунікаційні технології». З Протягом останніх п’яти років, з 2015 року, в рамках цієї наукової школи захищено одну докторську та три кандидатські дисертації; виконувались науково-дослідні роботи за двома держбюджетними та шістьма госпдоговірними НДР. Керівник наукової школи проф. Федасюк Д.В. у 2016 році отримав почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

 

На кафедрі ведуть фундаментальні та прикладні дослідження, готують спеціалістів вищої кваліфікації, мають налагоджені міжнародні зв'язки.

Науковий напрям досліджень Керівник
“Дослідження та реалізація алгоритмів теплового проектування у системах з розподіленими обчисленнями” д.т.н., проф. Федасюк Д. В.
“Важковирішувані комбінаторні задачі штучного інтелекту” д.т.н., проф. Базилевич Р. П.
“Алгоритми та програмні засоби декомпозиції, апроксимації візуальних образів для їх збереження та розпізнавання на основі кластерного аналізу” д.т.н., проф. Мельник Р. А.


Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
KindGeek ЛінкАпСтудіо DataArtN_IX Sigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantis ComarchDinamica Generale