Кафедра програмного забезпечення

Пошукова форма



Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Алгоритми ієрархічного моделювання площинної та просторової топології НВІС

Автор(и): 
Мельник Р.А.
Тип видання: 
Монографія
Анотація: 

В монографії викладені моделі, методи та алгоритми їх опрацювання, орієнтовані для задач проектування площинної та просторової топології пристроїв великої розмірності. В основі алгоритмів лежить метод оптимального згортання графів, використання якого розширено до категорій неповного і нечіткого згортання, згортання з обмеженнями, накладання і перетину макромоделей, використання принципу побудови дерева згортання в задачах пакування, побудови мінімальних зв’язуючих дерев і міжз’єднань на площині. Для спеціалістів в області розроблення алгоритмів для систем автоматизованого моделювання і проектування пристроїв при розміщенні їх на площині чи в об’ємі та проведення з’єдань між їх елементами.

Кількість сторінок: 
140
 
Видавництво: 
 
Львів, Національний університет “Львівська політехніка”


Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
KindGeek ЛінкАпСтудіо DataArtN_IX Sigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantis ComarchDinamica Generale