Кафедра програмного забезпечення

Пошукова форма



Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

ПРОГРАМУВАННЯ ДЛЯ ІНТЕРНЕТУ НА ОСНОВІ JAVA-ТЕХНОЛОГІЇ

Автор(и): 
Мельник Р.А.
Тип видання: 
Навчальний посібник
Анотація: 

У книзі викладено матеріал, який, в основному, стосується можливостей Java-технології для створення програм для мережевого середовища, включно з Internet. Перші розділи (1,2) охоплюють основні конструктивні засоби мови Java: принципи об’єктно-орієнтованого програмування, типи базових та надбудованих структур даних, елементи керування, механізми керування потоками, службові інтерфейси користувача, опрацювання подій тощо. Наступні розділи (3-8) присвячено пакетам, що містять інструментарій для створення програм для роботи в комп’ютерних мережах, зокрема, основні інтерфейси та класи для створення аплетів, підтримки клієнт – серверних з’єднань, створення сервлетів для опрацювання запитів клієнтів та формування відповідей сервера, реалізації механізмів віддаленого програмування, доступу до віддалених баз даних, тощо. Рисунками проілюстровано схеми взаємодії програмних об’єктів та комп’ютерів в мережі. Всі розділи завершуються контрольними запитанням та вправами. Матеріал містить приклади програм, що можуть бути корисними під час самостійного розроблення студентами власних програм в межах різних навчальних дисцплін. Посібник рекомендується для студентів вузів, технікумів та коледжів, які вивчають сучасні технології створення програмного забезпечення, в тому числі за ефективною архітектурою “клієнт-сервер” . Зокрема, він буде корисним при вивченні дисциплін “Об’єктно-орієнтоване програмування”, “Комп’ютерні мережі”, “Організація баз даних та знань” та інших.

Кількість сторінок: 
140
Видавництво: 
Львів, Національний університет “Львівська політехніка”


Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
KindGeek ЛінкАпСтудіо DataArtN_IX Sigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantis ComarchDinamica Generale