Кафедра програмного забезпечення

Пошукова форма



Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Декомпозиційні та топологічні методи автоматизованого конструювання електронних пристроїв

Автор(и): 
Базилевич Р..П.
Тип видання: 
Монографія
Анотація: 

.В монографій висвітлені декомпозиційні і алгоритмічні методи, що застосовуються в автоматизованому проектуванні топології електронних пристроїв. Методи орієнтовані на задачі великих розмірностей, що виникають при проектуванні інтегральних схем, мікрозбірок, друкованих плат. Розвинуто можливості методу оптимального згортання для вирішення задач розбиття, компоновки, покриття, типізації та розміщення. Викладено методи ієрархічного багаторівневого макромоделювання та скануючої області, що забезпечують якісне вирішення задач розміщення. Надано узагальнення методу гнучкого трасування. Розглянуто точні та наближені алгоритми синтезу топології планарних вузлів. Наведено оцінки алгоритмічної складності розроблених методів.

Кількість сторінок: 
168
Видавництво: 
Львів, видавниче об'єднання "Вища школа"


Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
KindGeek ЛінкАпСтудіо DataArtN_IX Sigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantis ComarchDinamica Generale