Кафедра програмного забезпечення

Пошукова форма



Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Левицька Марія

Науково-дослідна дипломна робота на тему:

Багаторівневе сегментування зображень методом кластеризації к-середніх для виділення об'єктів уваги на зображеннях друкованих плат

Метою виконання даної магістерської кваліфікаційної роботи є розробка десктопного застосунку для багаторівневого сегментування з метою виявлення об’єктів уваги на зображеннях друкованих плат.

В процесі виконання роботи було здійснено порівняльний аналіз найпоширеніших алгоритмів сегментації.

Після аналізу основних типів алгоритмів сегментації вибір було зупинено на К-середніх та алгоритмі заливки. На основі основного набору функцій було розроблено специфікацію вимог до програмного забезпечення.

Система була розроблена в середовищі розробки Visual Studio, мовою програмування було обрано C# та фреймворк WPF. Для полегшення розробки графічного інтерфейсу використовувалась бібліотека Material UI Toolkit.

Було проведено дослідження попередньої обробки зображення за допомогою перетворення зображення в відтінки сірого та медіанної фільтрації для зменшення кількості шуму, дослідження алгоритму сегментації та заливки для виявлення коротких та відкритих дефектів та дефектів отвору.

Завдання, що було поставлене для виконання цієї магістерської кваліфікаційної роботи, було успішно виконане.

Захист 

Результат роботи програми



Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
KindGeek ЛінкАпСтудіо DataArtN_IX Sigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantis ComarchDinamica Generale