Кафедра програмного забезпечення

Пошукова форма



Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Лаба Аліна Борисівна

Науково-дослідна дипломна робота на тему:

Засоби для оптимального балансування декількох Інтернет-з’єднань для операційної системи OpenWrt

Основна мета магістерської кваліфікаційної роботи – розроблення ефективного алгоритму балансування мережевого трафіку та створення програмного компоненту на основі цього алгоритму для операційної системи OpenWrt.

Робота складається з чотирьох розділів та семи додатків: аналіз задачі балансування мережевого трафіку та механізму аварійного перемикання, аналіз розв’язків задачі балансування мережевого трафіку, аналіз вимог до компоненту для балансування мережевого трафіку та його програмна реалізація, практичні результати дослідження балансування мережевого трафіку та їхній аналіз.

Під час огляду літературних джерел досліджено метрики мережевих каналів зв’язку, проаналізовано популярні методи балансування трафіку в традиційних комп’ютерних мережах та в програмно-конфігурованих мережах, а також розглянуто механізми аварійного перемикання.

Під час аналізу підходів до розв’язання задачі балансування мережевого трафіку розглянуто чотири механізми, що дозволяють врахувати основні підходи до розв’язку даної задачі та важливі характеристики мережі, а також визначено вимоги до середовища проведення експерименту та необхідні його компоненти.

Зібрано основні вимоги до програмного компоненту балансування мережевих каналів, визначено необхідні технології для його реалізації, розроблено програмний компонент та проведено тестування з використанням основних тестових випадків.

Отримані результати дослідження були статистично опрацьовані, після чого проведено аналіз кожного із розглянутих методів, надано рекомендації щодо їх застосування в межах задачі балансування мережевого трафіку для домашніх маршрутизаторів та проведено огляд можливих подальших досліджень.

Захист 

Результати роботи програми



Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
KindGeek ЛінкАпСтудіо DataArtN_IX Sigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantis ComarchDinamica Generale