Кафедра програмного забезпечення

Пошукова формаКолектив кафедри вітає

доктора технічних наук, професора
Віталія Степановича Яковину
з днем народження!
Бажаєм щастя і достатку, ясного неба і тепла,
В житті Вам згоди й порядку, щоб доля світлою була.
В роботі – успіхів, везіння, у справах – вічного горіння!
Від душі любові вам бажаєм, і хай Вам Господь Бог допомагає!

До дня освітянина

Як поєднуються 13 вересня та 1 жовтня на кафедрі програмного забезпечення?
Запитаймо викладачів кафедри, як їм вдається поєднувати викладання і роботу в ІТ-компаніях.
читати більше

Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Роїк Остап Орестович

Науково-дослідна дипломна робота на тему:

Засоби розрахунку показників надійності програмних продуктів на основі моделей з урахуванням недосконалого відлагодження

Завдання магістерської кваліфікаційної роботи полягає у вдосконаленні існуючих моделей надійності ПЗ, тим самим забезпечуючи збільшення точності розрахунку показників надійності, що дозволить збільшити якість прогнозування надійності ПЗ на різних часових інтервалах.

Результатом виконання даної роботи є вдосконалені моделі надійності ПЗ, алгоритм розрахунків показників надійності ПЗ та його програмна реалізація. Удосконалені моделі дозволяють проводити прогнозування надійності ПЗ, тим самим надаючи можливість оптимально розподіляти бюджет.

Під час розробки було використано веб-фреймворк Angular 12 (в тому числі 4.2.4), сторінки розмітки HTML, та каскадні таблиці стилів CSS з застосуванням інтерпретатора SCSS. Для проведення складних математичних обчислень використано web-worker який є вбудований у фреймворк Angular.

Під час виконання в роботі було детально описано увесь процес досліджень та вдосконалення вибраних моделей надійності ПЗ.

Для використання вдосконалених моделей розроблено алгоритм та пізніше його програмну реалізацію.

Даний веб-застосунок може виконуватися на будь-якому пристрої, у браузері. Для роботи програми необхідним є використання платформи Node.js на стороні сервера де зберігається та розгортається серцевий код застосунку.

 Захист 

Результати роботи програмиПоточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
KindGeek ЛінкАпСтудіо DataArtN_IX Sigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantis ComarchDinamica Generale