Кафедра програмного забезпечення

Пошукова форма



Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Фінал Всеукраїнського Конкурсу інноваційних start-up проектів студентів ІТ-напрямів підготовки «ІТ-Еврика! Україна»

20 травня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» пройде фінал Всеукраїнського Конкурсу інноваційних start-up проектів студентів ІТ-напрямів підготовки «ІТ-Еврика! Україна», співорганізатором якого є кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки. Конкурс проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках міжнародного Tempus проекту NEFESIE «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів».


Ключовою метою Конкурсу є популяризація інноваційної і підприємницької діяльності ІТ студентів та об’єднання зусиль вищих навчальних закладів та ІТ-компаній у розвитку творчого потенціалу майбутніх фахівців.

У Конкурсі взяли участь 205 команд студентів з різних вищих навчальних закладів України, серед яких Експертною комісією обрано 10 кращих інноваційних ІТ-проектів. Переможцями першого етапу Конкурсу стали команди Вінницького національного технічного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного університету «Львівська політехніка», Харківського національного університету радіоелектроніки та Чорноморського державного університету ім. Петра Могили.

У фіналі Конкурсу виступи переможців першого етапу оцінюватиме журі, до складу якого входять провідні фахівці шведських та українських ІТ-компаній Sigma Technology, Sigma Software, DataArt, Львівського ІТ Кластеру, КБ «Південне», а також викладачі університету ім. Ліннея (Швеція). Журі Конкурсу визначить переможців, які отримають цінні призи від партнерів Конкурсу, компаній Sigma Software, Київстар та DataArt.

Команди учасники конкурсу матимуть змогу не лише представити проекти та перемогти в Конкурсі, але й знайти можливого інвестора для своїх інноваційних стартапів.






Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
KindGeek ЛінкАпСтудіо DataArtN_IX Sigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantis ComarchDinamica Generale